Erika Eleniak profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Erika Eleniak

Erika Eleniak fotečka

profil Erika Eleniak

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Erika Eleniak. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Erika Eleniak? Kolik váží, kolik měří Erika Eleniak? Jaké jsou míry Erika Eleniak?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Erika Eleniak ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Erika Eleniak se narodila 1969-09-29. Měří 165 cm. Váží 54 kg. Míry Erika Eleniak (prsa-boky-pas) jsou 86-61-81. Erika Eleniak žije v Calgary, Kanada

Křestní jméno:Erika
Příjmení:Eleniak
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1969-09-29
Míry:86-61-81
Výška:165 cm
Hmotnost:54 kg
Web stránka:https://erikaeleniak.kozow.com/
Místo bydliště:Calgary, Kanada
Národnost:Americká
Občanství:USA
Filmy:Dracula 3000,
Skleněná past,
Poslední plavba,
Výbušná Love Story,
Námořní policie,
Burani z Beverly Hills,
Přepadení v Pacifiku,
Pobřežní hlídka E.T. - Mimozemšťan
Ostatní:Playmate 1989
Místo narození:Glendale, California, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Erika Eleniak foto a fotky Erika Eleniak.

Náš tip: Podívejte se na nové fanouškovské webové stránky věnující se fotbalistovi Christianu Ronaldovi.

English version of bio, Erika Eleniak biography, profile you can found here


Erika Eleniak foto

Několik fórů na závěr. Vtip Ventilátor: Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Portýr

Portýr, česky dveřník, je zaměstnanec hotelu, jehož úkolem je uvést hosty, otevřít jim dveře a odnést jim zavazadla. S portýry se setkáme v dražších hotelích vyšší kategorie. ...

Ester Kočičková

Ester Kočičková, je pseudonym Renaty Kozákové, zpěvačky, moderátorky a textařky. Přezdívku má od doby účinkování v rozhlasovém pořadu Kamenná školka. Rozhlasovému vysílání zůstala i nadále věrná jako moderátorka Rádia Limonádový Joe a spolumoderátorka v Radiožurnálu.Ester Kočičková...

Alessia Cara

Alessia Caracciolo je kanadská zpěvačka a skladatelka. Narodila se v kanadském městě Brampton, ve státě Ontario. Od mala se Alessia Cara zajímala o divadlo a hudbu (hraje na kytaru). Ve 13 letech si založila Youtube kanál, kde přidávala vlastní akustické cover verze známých skladeb....