Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, ptáci, věda, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, láska, stavby, rostliny, halloween, hudba, muži, dopravní prostředky, zelenina, Vánoce a Advent, ženy a dívky, nástroje a přístroje, sport, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, přístroje, osobnosti a lidé, nápoje atd.

Síť pro děti i dospělé

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, geocaching, měny, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, týmy NHL, státy usa, země EU, firmy a společnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, školství, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Databáze osobností Kdo je to?, Textová přání, obrázková přáníčka, zadarmo, V, V, Chelsea Football Club, Stručný encyklopedický slovník, zábava, Nejlepší hry pro dívky, volný čas

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, stavebnictví, kultura, počítače, software, nápoje, jídlo, hardware, bankovnictví, příroda, fyzika, rostliny, psychologie, ekonomie a ekonomika, matematika, cestování, latina, chemie, nástroje, politika, věda, zločin a právo, filozofie, literatura atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Obrázky na PC ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro tablet, mobil, mobilní telefon, monitor, notebook, počítač, ultrabook, PC, displej, phablet, smartphone a pro operační systémy Windows XP, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 10, Mac, Linux Mint, Windows 98, Slackware, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Windows 95. Pozadí na PC ke stažení z kategorií vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, sportovní wallpapery, motorky, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, free wallpapers, flóra, stromy, Rally, závody aut, ptáci, fraktály, armáda, válka, zbraně. Zvolte si z rozměrů 1080x1920, 800x1280, 1024x768, 375x812, 1280x800, 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 393x786, 1536x2048, 3200x1200, 1440x900, 1600x1200, 800x600, 1280x1024, 412x846 atd.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Sportovní, Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Keywords:hyperlinky, Obrázky vlajek měst ČR, multimédia, info, Casino en línea, odkazy, kuriozity, humor, Webcam model, Nejhranější hry online, Seznam souborových přípon, Vše o Vánocích

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Náš tip pro děti i dospělé

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát, v čem upravit, v čem spustit, jak importovat, jak otevřít, čím zobrazit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, obrazy disků, grafiku, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, šablony dokumentů, internet a web, spustitelné soubory, písma, fonty, systémové soubory, komprimace dat apod.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, Vánoce a Advent, rostliny, mapy, auta, hmyz, sport, stavby, láska, muži, halloween, náboženství, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, ovoce, osobnosti a lidé, symboly, přístroje, dopravní prostředky, ženy a dívky, věda, jídlo a nápoje, zelenina atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, křesťané a svatí, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Právník, Textař, Ital, Nežijící, Teolog, Slovenští prezidenti, Zlatý slavík, Historik, Žijící, Císař, Američan, Novinář, Husité, Florida Panthers, Náboženství, Vojáci, Voják, Olympijský vítěz, Philadelphia Flyers, Rétorika, Hokej, Hejtman, Habsburkové, Máj, Protektorát, Architekt, Brno, Masový vrah, Vládce, Prezident, ČSSD, Dabérka, Československo, Orlík, Obchodník, Druhá světová válka apod.

Klíčová slova: zdarma, P, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Cestování po Evropě, Stručný encyklopedický slovník, webovky, Přehled souborových přípon, Livre de coloriage, Prapory českých měst, Staré hry online, Onlinovky zdarma, doporučujeme

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Internet, síť pro děti i dospělé

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Pozadí na PC - wallpapery na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. vhodné pro počítač, tablet, monitor, displej, notebook, mobil, obrazovka počítače, smartphone, PC, ultrabook, phablet a pro operační systémy Mac, Microsoft Windows Vista, Windows 95, SUSE Linux, FreeBSD, Windows 10, Windows NT, Android, Lubuntu, macOS, Windows Server 2012. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, květiny, Formule 1, fraktály, sportovní a závodní auta, nature - příroda, vesmír, kosmos, zvířata, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, free wallpapers, motorky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut. Dostupné velikosti jsou 2560x1920, 1536x2560, 375x812, 1280x720, 2560x1440, 320x568, 1600x1200, 1080x1920, 360x640, 1200x1920, 854x480, 1152x864, 768x1024, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 2160x3840 atd.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, internetové stránky, pro děti, Lebanon, M, Kliparty pro dokumenty, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přání, přáníčka, blahopřání, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, odkaz, Obrázky na PC ke stažení

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Adventury, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Omalovánky apod.

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pro děti, Windows, Láska nebeská, Jedle, Píseň, Borovice, Jezulátko, Vánoční svařák, PF, Jídlo, Smrk, Papírový vánoční stromek, Husarské knoflíky, Anglicky, Lindt, Štěstí, Recepty, Mrazík, Skleněné ozdoby, Svíčky, Vánoční svícen, Sněhová vločka, Špalda, Dárky, Vídeňský punč, Vánoční pozadí, bezlepkové cukroví, Keramický adventní věnec, K Vytištění, Písnička, Třásně apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: cestování, internet, Tapety na PC ke stažení, zajímavosti, Databáze osobností Kdo je to?, Trinidad and Tobago, Nejlepší školní testy a kvízy, pro dospělé, Pozadí na PC, weby, A, Vlajky států USA, Textová přáníčka a obrázky k svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Chudák krokodýl: Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

"Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Další odkazy:

Arsenal FC
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obázek Sexy žena
Doporučené odkazy
Gratulace k jmeninám a k narozeninám
Tipy na užitečné weby
Juventus F.C. - klub sepak bola
Tipy na Partnerské weby
Dětské omalovánky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obázek Zzka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.