Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Logické hry, Hannah Montana, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Oddechové hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Omalovánky apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, materiály, psychologie, technika, fyzika, latina, rostliny, český jazyk, školství, nemoce, počítače, sport, hardware, matematika, zkratky, různé, chemie, náboženství a křesťanství, bankovnictví, cestování, ekonomie a ekonomika, politika, nástroje, filozofie atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: zajímavosti, tipy, K, Ilustrační obrázky, Klipaty a obázky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Grunge hudební rockový styl, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Dopravní značení, hyperlinky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak konvertovat, čím zobrazit, jak spustit, v čem upravit, jak přehrát, kterak editovat, v čem spustit, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit soubory těchto typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, šablony dokumentů, video soubory apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oklahoma, Vermont, Alabama, Massachusetts, New Jersey, Jižní Karolína, Maine, Severní Dakota, Virginie, Delaware, Severní Karolína, Connecticut, Idaho, Maryland, Ohio, Florida, Wisconsin, Pensylvánie, Západní Virginie, Montana, Michigan, Kalifornie, Oregon, Nové Mexiko, Havaj, Georgie atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, stavby, láska, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, přístroje, ovoce, muži, hudba, hmyz, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, zvířata, náboženství, zelenina, symboly, nápoje, rostliny, věda atd.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Missouri, Texas, Virginie, Wyoming, Massachusetts, Kalifornie, Georgie, Minnesota, Havaj, Ohio, Severní Karolína, Florida, New York, Aljaška, Delaware, Iowa, Severní Dakota, New Hampshire, Illinois, Colorado, Michigan, Tennessee, Arizona, Montana, Západní Virginie, Rhode Island atd.

Keywords:M, Vlajky amerických států USA, zdarma, info, Tipy na výlet, humor, Vlajky států USA, Webové online testy zdarma, Biografie Natalie Portman, počítače, Státní prapory zemí světa, Hry pro dívky online

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, Sportovní, Velikonoční hry, Strategie, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Oddechové, Pro dívky, Logické, Bojové online gamesy, Závodní, parkování - parkovačky a podobně.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník, Webové online testy zdarma, Celebrita Emma Watson, linky, Přehled zkratek a akronymů, Přehled zkratek a akronymů, Přání, přáníčka, blahopřání, weby, webové stránky, pro děti, volný čas

Vtípky, kameňáky, fórky, černý humor, fóry, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, kameňáky, fórky, černý humor, fóry, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O škole, O mužích, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Němcích, O ženách, O Windows apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Deskovky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Omalovánky, Střílecí hry, Auta a závodní, Farmářské hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Seznam zemí světa a jejich vlajky, zadarmo, Charlize Theron, Seznam přípon a koncovek souborů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, výukové pomůcky, Celebrita Kelly Clarkson, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, kuriozity, internetové stránky

Vtípky, kameňáky, fórky, černý humor, fóry, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, kameňáky, fórky, černý humor, fóry, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O škole, O mužích, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Němcích, O ženách, O Windows apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Deskovky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Omalovánky, Střílecí hry, Auta a závodní, Farmářské hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Tapety na PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, monitor, displej, smartphone, ultrabook, mobil, počítač, obrazovka počítače, phablet, tablet, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Windows NT, Windows XP, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows 7, Linux Xubuntu, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Mac, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní a závodní auta, fraktály, flóra, stromy, květiny, fantasy, nature - příroda, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, Formule 1, Rally, závody aut, motorky, velkoměsta a noční život. Stahujte ve velikostech 1280x800, 1200x1920, 375x667, Full HD 1080x1920, 1024x600, 1920x1440, 1024x768, 1600x1200, 3200x1800, 2560x2048, 1440x960, 1536x2048, 2048x1536, 1280x1024, 4800x1200, 1280x720 atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Pozadí na PC zdarma ke stažení, zdroje informací, pro dospělé, Tapety na PC zdarma ke stažení, Omalovánky k vybarvení, webovky, Pozadí na plochu počítače, školství, Skvělé hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, zábava, Isla Fisher, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Snímek na památku: A teď mě vyfoť na té skále.

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Další odkazy:

Chelsea Football Club
Tipy na Partnerské weby
Film Avatar 1,2
Odkazy na užitečné webové stránky
kasino daring
Zajímavé internetové odkazy
Texas hold’em poker Online, rules, betting, play
Tipy na zajímavé weby
Filmy, filmová kamera, střih
Doporučené odkazy
Omalovánky, hry pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.