Naše tipy, cestování, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Full HD wallpapery ke stažení - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapery ke stažení. doporučujeme pro tablet, monitor, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, mobil, počítač, notebook, mobilní telefon, PC, phablet a pro operační systémy Mac, Chrome OS, Linux Ubuntu, Android, Windows 7, BlackBerry OS, Java ME, Windows 10 Mobile, Lubuntu, FreeBSD, Windows 95. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: zvířata, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, květiny, vesmír, kosmos, ptáci, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, tenisté a tenistky, Formule 1, oceán, moře, pláže. Stahujte v rozlišení 1600x900, 1152x768, 375x812, 1536x2048, 1600x1200, 412x846, 800x1280, 1800x1440, 1440x900, 768x1024, 640x480, 1280x720, 4800x1200, 1152x864, 1366x1024, 1200x1920 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak spustit, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, v čem upravit, kterak editovat, jak exportovat soubory těchto typů: koncovky souborů, obrazy disků, systémové soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, video soubory, dokumenty, konfigurační soubory, komprimace dat, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: volný čas, M, zdroje informací, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázek sněhuláka, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, školství, Vlajky jednotlivých států USA, Novoroční přání půjdem spolu do hospody, internet, Státní vlajky států světa, Online web Hry zdarma bez registrace, Životopisy slavných osobností

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, věda, rodinné a příbuzenské vztahy, osobnosti, filozofie, lékařství, mytologie, státní správa, Spisovatelé a básníci, umělci a umění, nadpřirozené osoby, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, sportovci a sportovkyně, psychologie, profese a zaměstnání, politici, politika, národnost, školství a vzdělávání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Síť, cestování, počítače a internet

Fórky, anekdoty, vtípky, fóry, ftipy, černý humor

Chcete se pobavit? Fórky, anekdoty, vtípky, fóry, ftipy, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, černý humor, vtipné hádanky, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o metanolu apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Keywords:Kliparty pro Office, A, Kliparty pro Office, Databáze osobností Kdo je to?, Canada Flag, hyperlinky, Dopravní značení, Full HD pozadí na PC, Nový rok, info, URL, V

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Staré hry online

Běžte na staré hry online Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Barbie hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Vaření a smažení, Deskovky apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Barbie hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Omalovánky, Oddechové hry, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Strategické onlinovky apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Klíčová slova: tipy, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Liverpool Football Club angielski klub piłkarski, humor, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, weby, Přáníčka zdarma, zdarma, Online adventní magazín, Prapory českých měst, internetové stránky

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak importovat, kterak editovat, v čem upravit, jak konvertovat, jak spustit soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, dokumenty, komprimace dat, grafiku, internet a web, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, obrazy disků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ekonom, NHL, Francouz, Faraon, Ital, Zpěvačky, Rock ‚n‘ Roll, Novinář, Podnikatelé, Ministři, Druhá světová válka, Filozof, Továrník, První republika, Scénárista, Hokej, Olympiáda, Diplomat, KHL, Slováci, Producent, Herečka, Angličané, Rétorika, Dabérka, Voják, Vražedkyně, Český slavík, Vojáci, Křesťanství, Textař, Archivář, Žhavé výstřely, Miliardář, Textařka, Češi apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Závodní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Oddechové, Klasické, Velikonoční hry, Sportovní, Strategie, Střílečky, Logické, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Obrázky vlajek států světa, výukové pomůcky, Casino, zajímavosti, Staré hry online, Pozadí na plochu počítače, Travel in Europe, zadarmo, Životopisy osobností, Hry pro dívky online

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak importovat, kterak editovat, v čem upravit, jak konvertovat, jak spustit soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, dokumenty, komprimace dat, grafiku, internet a web, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, obrazy disků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Druhá světová válka, Zlatý slavík, Vůdce, Esejista, Orlík, Právník, Básník, Sebevražda, Hokejisté, Kladno, Philadelphia Flyers, Svatý, KSČ, Československo, Ital, Sochař, Sci-fi, Prezidenti, Pedagog, Archivář, Rakousko-Uhersko, Olympiáda, Renesance, Slováci, Prezidenti USA, Fotograf, Olympijští vítězové, Prezidenti ČR, Státník, Mluvčí, Voják, Historik, Lord, Obchodník, Miliardář, AIDS apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Super online kvízy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, doporučujeme, F, Recepty na vánoční pokrmy a cukroví, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, kuriozity, odkazy, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, Online testy a kvízy zdarma, Biografie, životopis Gwen Stefani, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Další odkazy:

Obrázky a kliparty s vánočními motivy
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Jak vybrat vánoční stromek?
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Text tradiční lidové vánoční písně Štěstí, zdraví, pokoj svatý
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vánoční dárky k tisku
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Vlajka El Salvadoru

Děkujeme vám za vaši návštěvu.