Partnerské weby, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Náš tip, cestování, hry a informace

Fórky, vtípky, ftipy, vtipné texty, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, ftipy, vtipné texty, fóry, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, židovské anekdoty apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vše o Vánocích, Webové online hry zdarma, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, zdarma, hyperlinky, Online životopisy, biografie, Přáníčka k narozeninám, k narození miminka, k promoci nebo k Mezinárodnímu dni žen, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přehled přípon a koncovek souborů, tipy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Informace, cestování, hry a informace

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj apod.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, evropské země a státy apod.

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internetové stránky, F, internet, Santa, odkazy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, webovky, Kde koupit levné letenky?, Databáze osobností Kdo je to?, pro dospělé, Superhry a hry online zdarma

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Síť, cestování, hry a informace

Anekdoty, vtipy, ftipy, černý humor, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, ftipy, černý humor, vtípky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O zvířátkách, O Somálcích, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Frky ze života, O škole, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O Němcích, O manželství, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Maryland, Georgie, Kansas, Arkansas, Nevada, Oklahoma, Louisiana, Utah, Illinois, New York, Mississippi, Tennessee, Alabama, Wisconsin, Arizona, Západní Virginie, Texas, Aljaška, Kentucky, Ohio, Havaj, Pensylvánie, Iowa, Rhode Island, Missouri, Montana atd.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, muži, Vánoce a Advent, halloween, hudba, ženy a dívky, dopravní prostředky, nápoje, zvířata, ptáci, auta, věda, zelenina, láska, smajlíci a emotikony, hmyz, náboženství, nástroje a přístroje, ovoce, jídlo a nápoje, sport, rostliny, stavby atd.

Klíčová slova: Free game online hry, Wallpapery na plochu PC, cestování, Ukraine, Dopravní značení, R, výukové pomůcky, Arsenal Football club, školství, Stručný slovník pojmů a termínů, webové stránky, zadarmo

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Architekt, Závodník, Francouz, Olympiáda, Prezidenti, Olympijští vítězové, Textař, Němci, Kladno, Angličané, Filozof, Továrník, Exilový prezident, Vůdce, Orlík, Státník, Philadelphia Flyers, Slováci, Boston Bruins, Hejtman, Hudba, Nežijící, Čeští králové, Zavražděn, Zlatý slavík, Český slavík, Překladatel, Komunisté, Komik, Ministři, Vojevůdce, Dabérka, Atentát, Češi, Teolog, Poslanci apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapery do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v mobil, mobilní telefon, monitor, počítač, PC, ultrabook, smartphone, tablet, displej, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Me, OSX, Windows 10, Windows 7, macOS, SUSE Linux, Slackware, Mac, Red Hat Linux, Windows 95, Linux Ubuntu. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, květiny, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, ptáci, Formule 1, armáda, válka, zbraně, motorky, fantasy, zvířata, sportovní a závodní auta, nature - příroda, fraktály. Dostupné rozměry 1080x1920, 4800x1200, 1600x900, 1536x2048, 1680x1050, 854x480, 1800x1440, 1440x960, 1024x768, 1440x2560, 1152x768, 1600x1200, 2160x3840, 1366x1024, 1080x1800, 360x720 atd.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak exportovat, jak převést, čím prohlížet, jak spustit, jak vytvořit, jak otevřít, jak přehrát následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, hudební audio soubory, spustitelné soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku, video soubory apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, doporučujeme, humor, Tipy na adventní zájezdy na vánoční trhy a jarmarky, info, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, V, Obrázek sněhové vločky, URL, zdroje informací, Nejlepší obrázky na plochu zdarma

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Architekt, Závodník, Francouz, Olympiáda, Prezidenti, Olympijští vítězové, Textař, Němci, Kladno, Angličané, Filozof, Továrník, Exilový prezident, Vůdce, Orlík, Státník, Philadelphia Flyers, Slováci, Boston Bruins, Hejtman, Hudba, Nežijící, Čeští králové, Zavražděn, Zlatý slavík, Český slavík, Překladatel, Komunisté, Komik, Ministři, Vojevůdce, Dabérka, Atentát, Češi, Teolog, Poslanci apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapery do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v mobil, mobilní telefon, monitor, počítač, PC, ultrabook, smartphone, tablet, displej, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Me, OSX, Windows 10, Windows 7, macOS, SUSE Linux, Slackware, Mac, Red Hat Linux, Windows 95, Linux Ubuntu. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, květiny, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, ptáci, Formule 1, armáda, válka, zbraně, motorky, fantasy, zvířata, sportovní a závodní auta, nature - příroda, fraktály. Dostupné rozměry 1080x1920, 4800x1200, 1600x900, 1536x2048, 1680x1050, 854x480, 1800x1440, 1440x960, 1024x768, 1440x2560, 1152x768, 1600x1200, 2160x3840, 1366x1024, 1080x1800, 360x720 atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, účetnictví, materiály, matematika, cestování, lékařství a medicína, chemie, politika, software, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, literatura, nástroje, náboženství a křesťanství, hardware, jídlo, fyzika, zkratky, počítače, český jazyk, filozofie, sport, školství, bankovnictví atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Vánoční web - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Text, Vánoční prostírání, Láska nebeská, Ostrava, Anděl, Drážďany, Pro děti, Husarské knoflíky, Vánoční hvězda, Květiny, Štěstí, Wallpaper, Štědrý večer, Stromeček, Vánoční tapety, Německy, Desktop, Písnička, Přání, Štědrý den, Vinná klobása, Jesličky, Rostliny, Koledy, Ježíš Kristus, Borovice, Jezulátko, Řetězy, Staroměstské náměstí, Osvětlení do oken, Historické ozdoby apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, linky, Státní prapory států světa, Superhry a hry online zdarma, kuriozity, Celebrita Paris Hilton, Super online kvízy, odkaz, Vlajky států USA, Vánoční web, volný čas, zábava, Pozadí na plochu zbraně, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Já ho zabil!: Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Luis Suárez
Zajímavé webové stránky
Omalovánky k vytištění pro děti
Partnerské internetové stránky
Athletic Bilbao club
Naše tipy na zajímavé stránky
Casino
Tipy na Partnerské weby
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Tipy na užitečné weby
Celebrita Sarah Michelle Gellar

Děkujeme vám za vaši návštěvu.