Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, Jižní Dakota, Arkansas, Nové Mexiko, Virginie, Maryland, Utah, Oregon, Illinois, Kalifornie, New Hampshire, New Jersey, Michigan, Severní Dakota, Texas, Nebraska, New York, Louisiana, Iowa, Rhode Island, Wyoming, Minnesota, Aljaška, Delaware, Severní Karolína, Massachusetts atd.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Karetní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Strategie, Logické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Závodní, Klasické, Střílečky, Sportovní a podobně.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

úsloví, rčení, myšlenky, bonmoty, přísloví, hlášky, moudra

Slavné citáty, úsloví, rčení, myšlenky, bonmoty, přísloví, hlášky, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o manželství od různých známých osobností.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, zelenina, dopravní prostředky, muži, zvířata, ženy a dívky, Vánoce a Advent, sport, halloween, rostliny, auta, nápoje, ovoce, stavby, přístroje, symboly, láska, ptáci, smajlíci a emotikony, věda, květiny, nástroje a přístroje, mapy atd.

Klíčová slova: pro dospělé, M, odkaz, Webové html5 hry zdarma, Selena Gomez, Super online kvízy, výukové pomůcky, zadarmo, Blahopřání, gratulace, č, V, V, Dopravní značení

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, herectví, herci a herečky, přezdívky, Spisovatelé a básníci, záliby a hobby, vlastnosti, mytologie, žurnalisté a novináři, osobnosti, politici, historie, profese a zaměstnání, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umění, poruchy, křesťanství, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, národnost, školství a vzdělávání atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nástroje, věda, účetnictví, chemie, kultura, fyzika, software, politika, materiály, latina, příroda, český jazyk, cestování, rostliny, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, nemoce, počítače, filozofie, sport, psychologie, různé, internet atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, jak importovat, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat, čím prohlížet soubory těchto typů: hudební audio soubory, obrazy disků, systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku, komprimace dat, internet a web, koncovky souborů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, šablony dokumentů apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Keywords:Webové online hry zdarma, humor, Hry pro kluky, zdarma, Shiri Appleby fotky, počítače, V, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka zdarma, internetové stránky, linky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

černý humor, anekdoty, vtipné texty, frky, fóry, ftipy

Potřebujete se naladit? černý humor, anekdoty, vtipné texty, frky, fóry, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O ženách, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O důchodcích, O zvířátkách, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Němcích apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak importovat, jak exportovat, jak spustit, jak vytvořit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, koncovky souborů, grafiku, komprimace dat, internet a web, spustitelné soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, video soubory, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, obecné zkratky, geocaching, internetové domény 1. řádu, měny, politické strany a hnutí, země EU, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: Světové vlajky, ú, Dopravní značení, Cestování do USA, Státní prapory, Členské země americké federace, Biografie slavných osobností, Juventus Football Club, hyperlinky, Online testy zdarma bez registrace, Online biografie, životopisy osobností, Nejlepší online hry zdarma

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Animace, Relaxační hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Adventury, Strategie a tak dále.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Prapory českých měst, zeměpis, Poker en ligne, Vánoční magazín, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Tým NHL Winnipeg Jets, Vše o Vánocích, školství, Stručný encyklopedický slovník

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Adventury, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Oddechové hry, online html5 hry, Barbie hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Deskovky, Strategické onlinovky apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhulák, Text, Plzeň, Václavské náměstí, Skleněné ozdoby, Anděl, Borovice, Přání, Jmenovky, Zdraví, Koledy, Blahopřání, Staroměstské náměstí, Jmelí, Ohňostroj, Jingle Bells, Jedle, Windows, PF, Šišky, Slámový adventní věnec, Tisk, Obrazovka, Patchwork, Vánoční svařák, Vánoční ozdoby, Jídlo, Tichá noc, Striezelmarkt, Kapr, Pastýř apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: Online hry zdarma, zajímavosti, webové stránky, multimédia, Staré hry online, Athletic Bilbao club, pro děti, Vlajky amerických států USA, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, volný čas, Prapory regionů a království, Vlajky měst České republiky, Dětské omalovánky, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Další odkazy:

Emirát Dubai
Banderas de los Países del Mundo
Tipy na užitečné weby
Křesťanské omalovánky k vytištění
Texas hold em poker
Linky na partnerské weby
Texty blahopřání
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Norská předpověď počasí
Naše tipy na užitečné weby
Online hry zdarma
Biografie Julia Roberts
Zajímavé webové stránky
Jarmark
Vlajky Amerických zemí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.