Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Tapety na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC. vhodné pro PC, tablet, displej, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, smartphone, phablet, monitor, počítač, mobil a pro operační systémy Windows 98, Lubuntu, Windows 7, BlackBerry OS, macOS, Linux Fedora, Mac, Windows 2000, Linux Mint, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista. Full HD wallpapery ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, fantasy, nature - příroda, ptáci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, Formule 1, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, sportovní a závodní auta, free wallpapers, květiny, fraktály, sportovní wallpapery. Stahujte v rozlišení 640x480, 1152x1920, 1024x600, 1280x720, 1600x2560, 1536x2560, 1440x900, 3200x1200, 768x1024, 3200x1800, 1152x768, 1680x1050, 1920x1280, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 1600x1200 atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Síť, volný čas a zábava

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zpěvačka, Stoletá válka, Hejtman, Poslanci, Florida Panthers, Básníci, Avangard Omsk, Esejista, Válka, Vůdce, Nobelova cena, Svatý, Slovenští prezidenti, Trenérka, Státník, Náboženství, Romantismus, Podnikatel, Zpěvák, Atentát, Slováci, Imitátor, Itálie, Ministr, Antropolog, Egypt, Protektorát, Husité, Žhavé výstřely, Sochař, Český slavík, Angličané, Rétorika, Komik, Sci-fi, New Jersey Devils apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro PC, displej, obrazovka počítače, notebook, phablet, mobilní telefon, ultrabook, mobil, smartphone, monitor, tablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Windows 7, Red Hat Linux, macOS, Windows Me, OSX, Linux Mint. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, květiny, kytky, wallpapery, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, letadla, voda a bubliny, psi a štěňátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, noční města, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, 3D a Abstraktní, zvířata, sportovní pozadí. Mnoho verzí a velikostí jako 1080x1800, 1920x1200, 360x640, 1152x768, 1440x900, 393x786, 1536x2560, 800x600, 854x480, 1800x1440, 2560x1440, HD 1280x720, 1920x1280, 375x812, 1366x1024, 1536x2048 atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, M, volný čas, URL, Obrázek Těhotenství, F, Nejlepší hry pro dívky, Obrázky vlajek měst ČR, Velikonoční textová a obrázková přáníčka, Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, hyperlinky

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Frky, vtipy, fóry, vtípky, fórky, černý humor

Zkuste vypnout! Frky, vtipy, fóry, vtípky, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Somálcích, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O ženách, O manželství, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Windows apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Internet, síť, volný čas a zábava

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, v čem spustit, jak importovat, čím prohlížet, jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, dokumenty, konfigurační soubory, koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, systémové soubory, grafiku, obrazy disků, internet a web apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Keywords:humor, odkaz, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Celebrita Amanda Bynes, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online zeměpisné testy zdarma, Skvělé hry online zdarma, Fantasy wallpapers, Biografie slavných osobností, info, Super free web games zdarma

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Informace, volný čas a zábava

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, státy usa, hudební zkratky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, země EU, geocaching apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Seznam vlajek měst České republiky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Grunge hudební rockový styl, Vše o Vánocích, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Cedulky a jmenovky na vánoční dárky k vytisknutí zdarma, V, internetové stránky, zábava, tipy

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, herci a herečky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Esejista, Lord, KHL, Diplomat, Nežijící, Orlík, Skladatel, Právník, Francie, Císař, Pop, Romantismus, Miliardáři, Hejtman, Archivář, Imitátor, Komunista, Slováci, Náboženství, New Jersey Devils, Malíř, Sci-fi, AIDS, Čech, Zavražděn, Prezidenti ČR, Spisovatel, Dramatik, Ministr, Architekt, Voják, Herec, New York Rangers, KSČ, Egypt, Upálen apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, nadpřirozené osoby, křesťanství, školství a vzdělávání, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci, záliby a hobby, rodinné a příbuzenské vztahy, politika, filozofie, umělci a umění, podnikání a podnikatelé, lékařství, mytologie, psychologie, historie, národnost, sportovci a sportovkyně, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání atd.

Anekdoty, frky, ftipy, kameňáky, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, ftipy, kameňáky, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, murphyho zákony, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: M, Vánoční web, zdarma, Vlajky měst Královéhradeckého kraje, multimédia, Dopravní značení, Nej hry online, Obrázek čokoládové vajíčko, Skvělé hry online zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, webovky

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Wallpapery do mobilu - wallpapers na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery do mobilu. doporučujeme pro mobilní telefon, mobil, phablet, ultrabook, displej, smartphone, PC, obrazovka počítače, tablet, notebook, monitor a pro operační systémy Chrome OS, Windows Me, BlackBerry OS, Red Hat Linux, OSX, Java ME, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows 7, SUSE Linux, FreeBSD. Wallpapers na PC z kategorií free wallpapers, Rally, závody aut, ptáci, květiny, hmyz a pavouci, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, nature - příroda, fantasy, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, Formule 1. Zvolte si z rozměrů 1024x768, Full HD 1080x1920, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 1280x720, 1920x1280, 1080x1920, 1920x1080, 2560x2048, 1152x864, 360x760, 375x667, 640x480, 3200x1800, 1080x1800 atd.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní, Střílečky, Velikonoční hry, Klasické, Závodní, Logické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky a podobně.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Strategie, Animace, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Pro dívky a tak dále.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Klíčová slova: počítače, Biografie známých osobností, Vlajky zemí světa, Tapety na PC, Stručný encyklopedický slovník, Omalovánky k vytištění pro děti, weby, odkazy, cestování, zajímavosti, Členské země americké federace, Přehled vlajek USA, Co je to Zelený čtvrtek?, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Pyrotechnik: Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Pejsku, pojď sem.

Další odkazy:

Velký pátek
Obrázek fialové vejce
Naše tipy na užitečné weby
Barevná vajíčka na obrázku
Sexy Angelina Jolie
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčko stavil se tu zajíček
Doporučené internetové odkazy
Obrázek šedé vajíčko
Linky na partnerské weby
Online omalovanka Velikonoční vajíčko
Vtipná velikonoční textová přáníčka
Tipy na užitečné weby
Obrázek chodící vajíčko
Andrés Iniesta španielsky futbalový reprezentant

Děkujeme vám za vaši návštěvu.