Partnerské weby, zábava, hry, vzdělávání

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Bonmoty, motta, aforismy, moudrosti, moudra, myšlenky, úsloví

Slavné citáty, Bonmoty, motta, aforismy, moudrosti, moudra, myšlenky, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o dobru, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: volný čas, Online adventní magazín, Online životopisy, biografie, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Celebrita Gwen Stefani, zeměpis, Vlajky států USA, webovky, Přáníčka, blahopřání, gratulace, kuriozity, R, doporučujeme, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: kultura, sport, chemie, software, nemoce, hardware, literatura, různé, materiály, zkratky, věda, psychologie, zločin a právo, český jazyk, počítače, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, fyzika, náboženství a křesťanství, nápoje, bankovnictví, politika, technika, rostliny atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry . Naleznete zde Vaření a smažení, Deskovky, Střílecí hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Omalovánky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Auta a závodní, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Keywords:F, internetové stránky, počítače, Hry pro kluky, Kim Kardashian, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam souborových přípon, Biografie Yasmine Bleeth, linky, Vlajky měst České republiky, Onlinovky zdarma

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Ftipy, vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, kameňáky, černý humor, murphyho zákony, vtipy o blondýnách apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Královna, Podnikatelé, Němci, Gymnasté, Ekonom, Egypt, Olympijský vítěz, Vojevůdce, Státník, Obchodník, Továrník, Poprava, Miliardář, Válka, Poslanci, Country, Olympijští vítězové, Itálie, Charta 77, Herec, NHL, Diplomat, Dallas Stars, Básníci, Podnikatel, Komunisté, Máj, Trenérka, HIV pozitivní, Francouz, Překladatel, Teolog, Florida Panthers, Pop, Češi, Upálen apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, výukové pomůcky, Superhry a hry online zdarma, Omalovánky zdarma ke stažení, V, Webové html5 hry zdarma, Přehled souborových přípon, Texas hold em poker, Online testy zdarma bez registrace, Databáze osobností Kdo je to?, školství, zdroje informací

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Hry pro děti, Bojové hry, Pro dívky, Strategie, Střílečky, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Adventury, Postřehové hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Závody aut, Logické hry a tak dále.

Pozadí na tablet - pozadí na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na tablet. vhodné pro displej, PC, monitor, notebook, ultrabook, počítač, mobil, phablet, tablet, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 95, Windows XP, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Linux Mint, Slackware, Mac, Windows 98. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, rostliny, zvířata, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, operační systémy, Windows, květiny, kytky, noční města, psi a štěňátka, příroda, krajina, hudební tapety, sportovní pozadí, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, wallpapery, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny. Zvolte si z rozměrů 360x640, 1920x1440, 360x760, hi res 2560x1920, 1200x1920, 1600x900, 1280x800, 1800x1440, 768x1024, 800x600, 1600x2560, 1024x600, 1440x2560, 2160x3840, 854x480, 1152x768 atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Básník, Královna, Slovák, Prezident, Čeští králové, HIV pozitivní, Vražedkyně, Podnikatel, Básníci, Generalissimus, Kladno, Československo, Spisovatel, Máj, Hejtman, Lord, Podnikatelé, Fotograf, Manýrismus, Žhavé výstřely, Trenérka, KSČ, Miliardář, Komunista, Kněz, Skladatel, Komunisté, Normalizace, Renesance, Vůdce, Esejista, Architekt, Novinář, Herec, Washington Capitals, Vojevůdce apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, geocaching, firmy a společnosti, země EU, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, týmy NHL, státy usa, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, koncovky souborů, dokumenty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, spustitelné soubory apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Online hry zdarma, V, pro dospělé, A.C. Milan, Vlajky zemí světa, Kliparty pro dokumenty, Pozadí na tablet, Antarktida, zdarma, pro děti, info

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Full HD wallpapers na PC - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. vhodné pro monitor, PC, obrazovka počítače, tablet, phablet, displej, smartphone, mobil, ultrabook, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Fedora, Android, Windows 7, Linux Xubuntu, macOS, Lubuntu, SUSE Linux, Slackware, Windows Me, Windows XP, FreeBSD. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, ptáci, tenisté a tenistky, květiny, free wallpapers, zvířata, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, fraktály, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, Formule 1. Zvolit si můžete z velikostí 1152x1920, 1600x2560, 1024x768, 2560x1920, 2160x3840, 1280x768, 1440x960, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 2560x2048, 1600x1200, 412x846, 750x1334, 1920x1080, 1600x900, 768x1024 atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: Dopravní značení, odkazy, URL, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přehled vlajek USA, Sexy Nikki Cox, multimédia, cestování, Free game online hry, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník, Online biografie, životopisy osobností, Bývalá vlajka Československa, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Správní chlapi nepláčou: Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Další odkazy:

Panama
Přáníčka zdarma
Naše tipy na užitečné weby
Celebrita Brittany Murphy
Wayne Mark Rooney - anglický fotbalista
Odkazy na zajímavé weby
Gioco d’azzardo
Odkazy na partnerské weby
Sexy Brittany Murphy
Tipy na zajímavé weby
Topmodelky a celebrity
Vlajky bývalých států
Tipy na Partnerské weby
Vlajka OSN
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace

Děkujeme vám za vaši návštěvu.