Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj apod.

Obrázky ke stažení - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky ke stažení. vhodné pro mobil, počítač, smartphone, tablet, monitor, ultrabook, mobilní telefon, phablet, PC, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows XP, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows 98, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows 95, Android, macOS, Windows 7. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, auta, jídlo a nápoje, letadla, hudební tapety, dopravní prostředky, noční města, budovy a stavby, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, wallpapery, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny. Zvolit si můžete rozměry 640x480, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1280x768, 1152x864, 375x667, 1024x600, 768x1024, 320x568, 1680x1050, 1366x1024, 1600x900, 1280x960, 1536x864, 1280x1024, 2560x1440 atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Relaxační hry, Sportovní hry, Pro dívky, Karetní hry, Hry pro děti, Logické hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Závodník, Husité, Avangard Omsk, ČSSD, NHL, Zpěvačky, Slovenští prezidenti, Faraon, Imitátor, Básník, Generalissimus, Mluvčí, Stoletá válka, Maršál, Esejista, Trest smrti, Komunista, Upálen, Sochař, Novinář, Mim, Hokej, Prezident USA, AIDS, Dallas Stars, Starověký Egypt, Hokejisté, Poslanci, HIV pozitivní, Vrah, Politik, Žijící, KHL, Rakušan, Olympiáda, Francouz apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, v čem spustit, v čem upravit, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit, čím zobrazit, jak exportovat, jak převést, kterak editovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, internet a web, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, video soubory, komprimace dat, grafiku apod.

Klíčová slova: zdarma, cestování, výukové pomůcky, Online adventní magazín, Přání a přáníčka, internet, pro dospělé, odkazy, Obrázek Náruživá kuřačka, Federace USA, zábava, Přehled formátů souborů, F

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Informace, informace, cestování, volný čas

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Keywords:Nejhranější online hry zdarma, doporučujeme, Full HD tapety na PC zdarma, P, Tým NHL Minnesota Wild, Super online kvízy, počítače, M, Fotografie Cameron Diaz, Tapety na PC zdarma ke stažení, Super online flash hry, odkaz

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Maryland, Connecticut, Nebraska, Kalifornie, Nové Mexiko, Arkansas, Maine, Iowa, Kansas, Rhode Island, Severní Dakota, Minnesota, Indiana, Mississippi, Oregon, Západní Virginie, Alabama, Severní Karolína, Wisconsin, Virginie, Louisiana, Nevada, Aljaška, Delaware, Massachusetts atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, parkování - parkovačky, Sportovní, Závodní, Strategie, Velikonoční hry, Oddechové, Logické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Pro dívky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Střílečky a podobně.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: V, Nejhranější online hry zdarma, internetové stránky, Andrés Iniesta, multimédia, linky, Dopravní značky, Celebrita Pink, zajímavosti, Online web Hry zdarma bez registrace, webové stránky, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, země východní Asie apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Logické, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: humor, Prapory regionů a království, Obrázky ke stažení, Profesionální klub ledního hokeje Columbus Blue Jackets, Full HD pozadí ke stažení, hyperlinky, Adventní magazín, Biografie, životopis Lindsay Lohan, pro děti, zadarmo, Obrázky a kliparty zdarma

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, stavby, rostliny, přístroje, nástroje a přístroje, halloween, ovoce, věda, zvířata, muži, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, zelenina, květiny, nápoje, symboly, hudba, ptáci, smajlíci a emotikony, láska atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Deskovky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Střílecí hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Oblíkačky apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Blahopřání, Televize, Tichá noc, Jingle Bells, Jmenovka, Štóla, Jarmark, Text, Štěstí, Plzeň, Betlém, Vánoční dekorace, Smrk, Nový rok, Rumové řezy, Zdraví, Láska nebeská, Sněhulák, Osvětlení, Dia, Jezulátko, Sněhová vločka, Řetězy, Skleněné ozdoby, Cesmína, K Vytisknutí, Tiskárna, Lego, Bramborový salát, Patchwork, Keramika apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online životopisy, biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Hry pro dívky online, Open format, Obrázky vlajek států světa, Online testy zdarma, Online biografie, životopisy osobností, zdroje informací, Dopravní značení, tipy, Sexy Sandra Bullock, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Další odkazy:

Jennifer Lopez fotky
Přání k jmeninám
Linky na partnerské weby
Nikki Cox
Warez
Tipy na užitečné weby
Canada Flag
Partnerské internetové stránky
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázek Rozesmátá blondýna
Cristiano Ronaldo futbalista
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Sarah Michelle Gellar
Vtipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.