Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Střílecí hry, Logické hry, Akční gamesky, Auta a závodní, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Barbie hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Farmářské hry, Sportovní gamesy apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. PF, Vánoční trhy, Nový rok, Vánoční tapety, Samolepky, Cesmína, Tiskárna, Alkoholový kalendář, Koleda, Skleněné ozdoby, Dia, Linux, Brambořík, Vosí hnízda, Vánoční prostírání, Umělý vánoční stromek, Recepty, Jídlo, Květiny, Pastýř, Osvětlení, Kapr, Papírové ozdoby, Kuba, Smrk, Blahopřání, Stromeček, Vánoční pozadí, Vánoční koledy, Wallpaper, Vánoční světýlka apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipné texty, vtipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipné texty, vtipy, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O mužích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O škole, Vtipné hádanky, O Němcích, Frky ze života, O ekonomech apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, geocaching, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, státy usa, země EU, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, hudební zkratky, okresy České republiky, obecné zkratky, firmy a společnosti apod.

Klíčová slova: počítače, cestování, Databáze osobností Kdo je to?, doporučujeme, Freeware, odkazy, Pozadí na plochu PC, V, Velikonoční pozadí na plochu červené vajíčko, Dopravní značení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, linky, PC pozadí pro Windows

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, jak importovat, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat, jak vytvořit, čím zobrazit soubory těchto typů: obrazy disků, spustitelné soubory, grafiku, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, konfigurační soubory, písma, fonty, dokumenty, internet a web, šablony dokumentů, video soubory apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, státy usa, země EU, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, okresy České republiky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, obecné zkratky, firmy a společnosti, hudební zkratky, geocaching, zkratky krajů České republiky apod.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Delaware, Georgie, Mississippi, Arkansas, Pensylvánie, Severní Dakota, Havaj, Kalifornie, Kentucky, Severní Karolína, Tennessee, Florida, Indiana, Missouri, Idaho, Texas, Connecticut, New Jersey, New York, Západní Virginie, Nevada, Illinois, Utah, Arizona, Nebraska, Jižní Karolína atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako mytologie, podnikání a podnikatelé, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, umělci a umění, vlastnosti, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, sportovci a sportovkyně, filozofie, školství a vzdělávání, lékařství, profese a zaměstnání, poruchy, osobnosti, Spisovatelé a básníci, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Keywords:hyperlinky, Vánoční magazín, Hry pro kluky, webové stránky, Velikonoční vajíčko k vybarvení, odkaz, Online hry zdarma, webovky, Obrázek Domina, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Prapory českých měst, Nejlepší zeměpisné kvízy

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry, Logické, Sportovní a tak podobně.

Vtípky, vtipy, ftipy, anekdoty, fóry, fórky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, ftipy, anekdoty, fóry, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, kameňáky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné citáty, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipné básničky apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Fotografie Selena Gomez, Wallpapery do mobilu, weby, zdarma, Přáníčko Krásné Velikonoce, V, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značky

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Závodní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Strategie, Sportovní, Střílečky, Oddechové, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Klasické, Karetní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení a podobně.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Orlík, Manýrismus, New York Rangers, Charta 77, New Jersey Devils, Česká královna, Masový vrah, Producent, Slovák, Malíř, Atentát, Gymnasté, Husité, Upálen, HIV pozitivní, Textařka, První republika, Máj, Kladno, Český slavík, Císař, Voják, Textař, Československo, Prezidenti, Rock ‚n‘ Roll, Renesance, Češi, Rétorika, Generalissimus, Obchodník, Lord, Romantismus, Básník, Prezident, Zpěvačka apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, software, internet, filozofie, bankovnictví, psychologie, chemie, latina, cestování, náboženství a křesťanství, matematika, jídlo, sport, věda, politika, fyzika, materiály, nástroje, nápoje, příroda, rostliny, různé, účetnictví, hardware atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, URL, Státní prapory všech států, Plzeňské památky, atrakce a pivo, PC pozadí pro Windows, multimédia, internetové stránky, Ústecký kraj, Biografie slavných osobností, pro dospělé, kuriozity

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Omalovánky, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Logické hry, Adventury apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Klíčová slova: B, Hry pro kluky, Americké federální vlajky, Kliparty zdarma ke stažení, Vlajky států obrázků, Fernando José Torres Sanz, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, K, zdroje informací, Přehled vlajek USA, výukové pomůcky, info, Texty k jmeninám pro cestovatele, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Bisexuál: Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Další odkazy:

Lechtivé fotky Rachel Stevens
Obrázek pruhované vejce
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Omalovánka s velikonočním zajíčkem
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek chodící vajíčko
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek Veselé vajíčko
Velikonoční přáníčka ke stažení
Doporučené odkazy
Velikonoční výzdoba
Eliza Dushku celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.